Asociatia Succes in Educatie si Sport
Misiunea asociației noastre este să aducă inovație în educație prin intermediul unor cursuri și programe de formare profesională de înaltă calitate. Ne străduim să dezvoltăm și să îmbogățim continuu setul de competențe practice al profesioniștilor, folosind cele mai avansate metode și tehnici educaționale. Angajamentul nostru este de a susține dezvoltarea personală și profesională a fiecărui participant, oferindu-i oportunitatea de a îmbunătăți și actualiza diverse proceduri și tehnici specifice. Facem acest lucru prin organizarea de cursuri în București și Constanța, dar și în alte orașe în funcție de cerere. Succesul nostru se măsoară în abilitatea de a cultiva excelența în educație și în angajamentul neîncetat față de progresul profesional al participanților noștri.

Oferta educationala

Cursuri de prim ajutor

Asociatia Succes - curs de prim ajutor

Cursuri de recoltare probe biologice

Asociatia Succes - curs de recoltare

Cursuri de urgente medicale stoma

Despre Asociatia Succes in cadrul emisiunii Reusita TV

Cursuri practice

Suntem mândri să vă prezentăm un proiect din România, conceput pentru a adăuga un strat suplimentar de valoare la programele de formare profesională și pentru a îmbogăți setul de competențe practice din domeniile medicale și sportive.

Începând cu anul 2015, ne-am angajat într-un proces continuu de perfecționare, aducând în România cele mai avansate metode educaționale prin intermediul cursurilor practice livrate de experți în domeniu.

Asociația noastră reprezintă un proiect la care ne dedicăm cu pasiune și răbdare începând din 2015, dezvoltând programe educaționale menite să extindă cunoștințele și abilitățile celor ce își doresc să progreseze profesional.

Recunoaștem importanța fundamentală a domeniilor medicale și sportive în cadrul societății și, ca răspuns, ne-am propus să cultivăm excelența în educație prin programe și cursuri de calitate superioară.

Aceste cursuri medicale au ca scop îmbunătățirea și actualizarea tehnici și proceduri specifice, precum recoltarea de sânge intravenos sau montarea unei branule, dar și actualizarea protocolului de resuscitare și a manevrelor de prim ajutor.

Organizăm aceste cursuri în București, iar în funcție de cerere, suntem pregătiți să le oferim și în alte orașe.

Vă invităm să aflați mai multe despre noi prin participarea la unul dintre cursurile noastre!